محل تبلیغات شما
سلام به همه دوستان و کسایی که این فضای مجازی باعث شد افتخار دوستی باهاشون رو داشته باشم و دعای خیرشون بدرقه راهمه

یکی از این دوستان نکته خوبی رو گفت بله حرف ایشون کاملا صحیحه و فقط خدا هست که میتونه فقط با گوشه نگاهی همه چیز رو درست کنه
ایشاالله حالا که عشق مهاجرت و ساختن یک زندگی جدید توی دلتون افتاده خدا خودش کارا رو درست میکنه.

راستش من امتیازام خالص 50 میشه

15 امتیاز از سابقه

10 امتیاز از مدرک تحصیلی

25 امتیاز از سن

و با کمک 5امتیازی همسرم

میشه 55

و با حد اقل نمره لازم برای زبان یعنی اگر یک 6 از آیلتس یا یک 50 از پی تی ای بگیرم به راحتی میتونم برای 489 اقدام کنم

اما ما هدفمون رو روی 190 سیدنی یا کانبرا به خاطر همین من می خوام هرچقدر هم شده تلاش کنم تا 65 پی تی ای رو بگیرم

که 10 امتیازم از این بگیرم تا با 60 امتیاز +5 امتیاز همسر و 5 امتیاز اسپانسری بشم 70 و به راحتی آب خوردن ویزا برای این دو تا رو درست کنم

چند تا نکته هست.

1-رشته مکانیک تو کل شاخه هاش مخصوصا جنرال و دیزل خیلی خیلی خیلی زیاد توی استرالیا خواهان داره و به راحتی ویزا میدن بهشون.

2-تی آر ای برای اونا آزمون خاصی نداره و فقط باید سابقه کاری و شرح شغلی رو جوری بدید که آفیسر تون آچ مز بشه و اینا هم یک وکیل خوب میخواد.

3-با این اسس چون از طریق دانشگاه ویکتوریا انجام میشه یکی از معتبر ترین مدارک هست و تا سه سال اعتبار داره و برای شروع پروسه نیازی به ارائه نمره زبان انگلیسی نیستپس وقت هست تا پایه زبان رو به قدری خوب کرد که حتی به راحتی بشه 20 نمره زبان یعنی 8 آیلتس یا 79 پی تی ای رو هم گرفت چه برسه به65 پی تی اییا 7 آیلتس که خودش 10 امتیاز داره یا حتی امتیاز کف یعنی 6 آیلتس یا 50 پی تی ای .

4-به خاطر اعتبار این مدارک و انشاالله پس از مهاجرت میتونید توی دوره تیف فقط یک دوره کوتاه مدت بگذرونید وفقط یک سری آزمون ها ازتون میگیرند تا سطح شما به دست بیاد و این باعث میشه توی بازار کاری اونجا هم کلی خواهان داشته باشید

5-تعداد موقعیت های کار در کلیه ایالتها برای اون خیلی زیاده و عده کمی با این تخصص اقدام میکنند برای مهاجرت توی سطح دنیا به همین خاطر اداره مهاجرت سعی میکنه اونا رو جذب کنه مخصوصا اونایی که سابقه بالایی دارند.

فقط اینو بگم که برای تهیه و تکمیل پرونده تی آر ای هم باید خیلی زمان گذاشت هم خیلی هزینه کرد و هم خیلی دقت کرد. و البته یاد خدا

خدا جونم خیلی مخلصیم.

یک نگاه

ماجراهای مهاجرت- چند کلام دلتنگی + خوشحالی اسس مثبت+ همت و تلاش برای گرفتن نمره 65 PTE

رنج های راه گرفتن ویزای استرالیا

ماجراهای سیلابس درسی

رو ,امتیاز ,خیلی ,یک ,تی ,هم ,پی تی ,تی ای ,به راحتی ,آیلتس یا ,رو درست

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها