محل تبلیغات شما
سلام

امیدوارم تمامی دوستان عزیز مهاجرم خوب شاد و موفق باشند 

راستش خیلی خیلی اوضای روحی بهم ریخته ای دارم

هم همسر جان هم این سازمان TRA هم این آفیسر .بوق که اینقدر اذیت میکنه

بابا اسس ما رو بده بریم دیگه

راستش دوباره وکیل بهمون زنگ زد و گفت باید سیلابس اصلی رو براشون بفرستیم این جوری مطمئن تره سیلابس قبلی خلاصه بوده

سیلابس اصلی حدود 400 صفحه بود که ما 40الی 50صفحه از اون رو به صورت خلاصه در آورده بودیم که بفرستیم برای ترجمه که با ترجمه ناتی و با کلی منت میشد حدود 3 میلیون تومان که این رو هم قبول نرکردند

ولی اگر میخواستیم کاملش رو که فقط دوره دوساله توش بوده رو براشون بفرستیم حدود 220 صفحه میشد با ترجمه ناتی سر به فلک میزد حدود 15 الی 16 میلیون تومن هزینش بود که ما با کلی این ور اون ور کردن با وکیل به این نتیجه رسیدیم که یک دارالترجمه رسمی پیدا کنیم و بدیم کار ترجمه رو انجام بده و فقط تائیده دانشگاه مرکزی ازاد روش باشه تا کار ها رو پیش ببریم.

نمیدونید این عید به کامم زهر شد به خدا نه خواب داشتم نه خوراک تا یکی رو گیر بیارم همه جا تعطیل بود تقریبا روز 10 فروردین بود که با هزار تا این ور و اون ور زدن یکی رو پیدا کردیم که خودش تموم کار ها رو انجام میداد 

داستان خیلی زیاد کشیدیم و همین طور استرسهای کشنده چون تعداد صفحه ها زیاد بود هر مترجمی قول نمی داد که به این زودی ها به ما بده و وکیل ما از این سازمان اسسمنت عزیز تازه تا 20 اوریل وقت گرفته بود بالا خره یکی رو پیدا کردیم و ایشون با قیمتی کم حاضر به ترجمه اون شد البته نام و نشون همچی محکمی نداشت ولی یک دارالترجمه اون رو تائید کرد به همین خاطر ما هم مجبور به پذیرفتن شدیم چون راهی نداشتیم.

قرار شد تا 25 فروردین ترجمه ها رو با همه تائیدیه های لازم بهمون تحویل بده

دل تو دلم نیست امیدوارم مشکلی نباشه هم ایشون به قولش عمل کنه هم این مشکلات برطرف شه 

بخدا اینقدر دلم گرفته و اینقدر عذاب کشیدم که هیچ حال خودم رو نمی دونم تنها کاری که این روزا دعا میکنم اینکه به خدای خودم میگم که خودت میدونی من تنهام هیچ کس رو ندارم و تنها امیدم رو به تو بستم و می دونی چقدر خستم طاقت شکست و نا امیدی رو ندارم تورو خداییت تورو به عرش کبریاییت نا امیدم نکن بخدایی خودت قسم که خستم کمکم کناخ خیلی دلم گرفته دارم می ترکم.

از این ور هم اخبار نا خوش آیندی درمورد افزایش امتیازات برای گرفتن ویزا و قوانین جیدید سخت گیرانه برای مهاجرا قوز بالای قوز شده نمیدونم چرا دارن اینطوری میکنن با ما

من حس میکنم خیلی قوانین مسخره ای هست البته گفتن از نوامبر این قوانین اجرایی میشه یعنی وسط های ابان ماه خدا به داد برسه اگر تا اون موقع نتونم نمره زبانم رو بدم وضاعم خیلی خراب میشه.

خدا جونم خودت میدونی من خیلی گناه دارم کمکم کن

ببخشید دوستان خیلی اه و ناله کردم بخدا دلم خیلی گرفته  هر جوری تلباش میکنم در برم از این فضایی که هر لحظه داره من رو میکشه انگار یه چیزایی پیش میاد که باعث میشه چند قدم برم عقب

توررو به خدا دعام کنید

خیلی زمان گذاشتم و خیلی تلاش کردم میدونم خدا نا امیدم نمی کنه خودشم می دونه به جز اون کسی رو ندارم به در خونش برم اگر اونم پسم بزنهنمی دونم چه باید بکنم.

ماجراهای مهاجرت- چند کلام دلتنگی + خوشحالی اسس مثبت+ همت و تلاش برای گرفتن نمره 65 PTE

رنج های راه گرفتن ویزای استرالیا

ماجراهای سیلابس درسی

رو ,خیلی ,هم ,اون ,ترجمه ,ور ,بود که ,ها رو ,هم این ,رو ندارم ,یکی رو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پروپوزال، پایان نامه و مقاله! خبر شروینه وکلاشی